Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formát nahrávání dvd rekordéru

poradíte někdo mám dvd rekordér a mám nahraný film z vhs na pevný disk rekordéru když dám kopírovat z pevného disku na dvd nosič nabízí mi to několik záznamových režimů a to XP,Auto,Rychle,MLP,EP,LP,SP který formát mám dát aby bylo možné dvd přehrát i v obyčejném dvd přehrávači

Nie sú to formáty, ale kvalita a nemá to vplyv na možnosť alebo nemožnosť prehrávania v inom DVD prehrávači.Štandardne sa používa SP.Režim XP je najkvalitnejší, ale na jeden 4,7GB disk sa ti zmestí cca 74 min záznamu.Takže na filmy SP.

Nejedná se o různé formáty, ale o nastavení datového toku. Čím větší datový tok nastavíte, tím kvalitnější bude obraz, ale na disk se vejde méně záznamu.
Doporučuji kvalitu SP, je to standartní kvalita, při délce záznamu 120 minut, na jednovrstvý disk (4,7GB).
Pokud stačí hodina záznamu, tak kvalitu XP, při nejkvalitnějším obrazu.
Volba AUTO by měla znamenat, že datový tok se automaticky nastaví tak, aby záznam z HDD zaplnil celé DVD, čím bude záznam delší, tím bude nižší kvalita obrazu.

no jde o to v jaké kvalitě jste to nahrával na pevný disk-pokud sp (Standart.přednastaveno), tak z toho můžete udělat max. horší...

když dáte rychle, mělo by se to vypálit max. rychlostí ve stejném formátu-bezezměny....

jinak kvalita sp je 2hodiny na klasiku dvd, xp=hodina na klasiku dvd