Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Domácí pekárna - nerovnoměrné pečení

Zdravím,
začínám s domácí pekárnou značky Moulinex. Výsledky pečení však nejsou uspokojující. Buď je chléb nedopečený + horní kůrka také málo pečená, spodek a boky akorát nebo pokud dám program s delším časem, aby byl chléb pečený, tak se zase boky a spodek spálí.
Máte s tím někdo podobné zkušenosti? Je problém v přípravě nebo je vadná pekárna?
Předem dík za každou radu.

Zdravím,
po odmlce píšu pokračování. Pekárnu jsme vyreklamovali a včera jsem dovezla novou, ale stejný typ (OW 502030). Dnes jsem ji zkusila. Hned od začátku trochu bzučela (asi jako zářivka) a na začátku pečení se z ní začalo kouřit a smrdět spáleninou, tak jsem ji hned vypla a je po pečení. Mezitím jsem měla týden půjčenou Etu Harmony a s tou problém nebyl, pekla dobře, akorát vršek byl trochu světlejší.
Různě na internetu jsem pročítala recenze a výsledky testů a asi bych volila Etu 7149.90000 Deliccu.
Takže se zeptám, zda někdo víte kdy mám jako zákazník právo na vrácení peněz, výměnu věci za zcela novou či výměnu za novou, ale jinou značku? A je lepší Eta harmony nebo Delicca?
Předem dík za reakce.