Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlesteni ryhy v hlinikovem panelu.

Panove, pripadne damy.
nevi nekdo, jak rozlestit ryhu v hlinikovem panelu na stare elektronice ?
ryha neni velka ani hluboka, nicmene viditelna. kdysi jsem kdesi cetl, ze by to snad slo nejak rozlestit, jenze nevim jak a uz to nemohu najit.

rozlesteni musi vsak dopadnout tak, ze se neposkodi ostatni casti hlinikoveho panelu.
panel neni lakovany, takze problem s odrenim laku nehrozi, nicmene panel je hladky a "brouseny" uz z vyroby jakoby vodorovne. takze i to rozlesteni by melo tak nejak kopirovat.

na panelu jsou vyleptany nebo natisteny jeste ruzne popisky, takze neni ani mozne rozlesteni sakumprask celeho panelu z jedne strany na druhou. pripadna oprava musi byt pouze na te ryze nebo v nejblizsim okoli.

dik za pripadne zkusenosti nebo rady.

Istý čas bol v ponuke opravný lak na poškrábané miesta karosérii automobilov. Bol vlastne priehľadný, vyplnil ryhu a nejakým fígľom optiky maskoval. Nakoľko to bolo funkčné netuším, drahé to bolo značne.

Hľadaj info týmto smerom.