Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlad od zdi

Ahoj všem v půlce minulého roku jsme koupily domek kde jsme dělali novou izolaci jak zdiva tak podlah domek byl dost mokrý a stále schne.Problém je ,že z obvodového zdiva je znát výrazně nižší teplota ,zdivo je cca 55 cm široké může to být tím ,že to schne nebo bude nutné zateplovat děkuji.

Izolaci na stěny potom jakou postačí 5 cm do stropů budem dávat foukanou máme všude podhledy ze sádry nebo jsem myslel že bych izolaci položil na půdu místo násypu .Skladba stropu je sádra - paro zábrana-pak 10 cm prázdno trámy - fošny a na nich 10 cm hlíněný násyp a místo násypu bych dal nějakou izolaci

ICQ bohužel nemám ne myslel jsem polystyren na stěny až proschne zdivo jestli bude stačit ,ale nevím jak ten strop nejsem zedník jsem prodavač a vše si dělám sám prostuduji vše na netu nebo zde vše pobírám na poradně,
Místo násypu na půdu jsem myslel vatu tak 10 cm a něčím to zaklopit