Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pračka neodčerpáva vodu

zdravim zdejsi guru,mam problem s prackou od zanussi fa 832,pracka napousti,ale nevypousti vodu,co stim ,odtokova hadice cista,cerpadlo vycistene a funguje,privod k cerpadlu taky,jen je v te hadici hadici balonek a to nevim jestli tam ma byt?pak uz to jde do bubnu a tak uz jsem nelezl.dekuji za odpovedi

Mě jednou ucpala nahoře ve vaně pětikoruna jako špérklapka díru, kterou vede hadice do čerpadla. Bylo to o zdravý rozum, čerpadlo fungovalo a když jsem do odtokové hadice fouknul, v pračce to bublalo, tudíž tonebylo nikde ucpané. Když jsem minci nalezl a odstranil, neteklo to dál. Byla tam schovaná ještě jedna.