Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obklad - plovoucí podlaha

Dobrý večer, předělávám obývací pokoj a rád bych jednu stěnu obložil obkladem imitace kamene (tloušťka obkladu 2-3cm). Na zem budu dávat hobru (8mm) a plovoucí podlahu (8mm).
Jak se má správně obklad dát?
1. Začít obkládat "nad" plovoučkou (obklad začíná na stejné úrovni, kde je pohledová strana povoučky)
2. Zeď obložit první od staré podlahy a plovoučku dát "vedle obkladu" (obklad začíná tam, kde je spodek podlahy (resp. hobry))
---- snad mě chápete (nevím jak to jinak vysvětlit

První způsob mě moc nevyhovuje - Musel bych dát první plovoučku kterou bych při obkládání mohl poškodit.

Druhý způsob by byl super, jen se trochu bojím olištování (asi to nebude nic moc sedět, když je obklad tak členitý)

Jak je to teda správně? Díky

Já si nechal položit podlahu od odstraněn komerční obsah (sHpy00n) a velká spokojenost. Dobře mi poradili při výběru.

Post zcela mimo zadání, naopak splnil veškeré atributy neplacené reklamy.
Máte-li zájem o inzerci u nás, podmínky naleznete zde: advertising
Pokud zájem nemáte, reklamu sem prosím nevkládejte (sHpy00n)