Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pila na kámen (minerály)

Zdravím všechny kutily. Nevím si rady jak postavit pilu na kámen, abych mohl řezat nalezené vzorky minerálů. Prosím o radu a nebo plánek jak na to. I za odkaz na někoho kdo by poradil a nebo už má zkušenost s řezáním minerálů. Představoal bych si pilu s kotoučem 200mm a hlavně aby tam bylo chlazení.
Předem děkuji za rady.

Co s tim vsichni furt mate? Prijdete mi s tim hlidanim stari prispevku jak posahany. Kvalita i mnozstvi poskytovanych vedomosti muze pri vytahovani starych prispevku vyrazne vzrust - zatimco tvuj vyblitek (a nasledne i muj) jsou v tomto vlakne uplne k nicemu. Prosim admina, aby je sec mozno smazal oba...