Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LCD Led TV Samsung UE32D5500

Ahoj lidi.
Našim rodičům jsme kupovali na Vánoce Televizi Samsung 32" Led LCD. Ladění programů poběhlo v pohodě ale nepodařilo se mi nijak doladit Obraz. Stále je jakoby rozmazany. Prostě když je v dálce nějaký obličej tak na něj člověk nezaostří. Zkoušel jsem obraz v nastaveni poštelovat. Jak barvy tak ostrost, jas, barevnou teplotu a podobné věci ale stále se nepodařilo obraz udělat takový jako byl na staré televizi Philips (klasicka ne LCD).
Mohl bych Vás tedy poprosit o radu?
Bydlíme v paneláku a máme TV připojenou na přímo kabelem.
Díky

led-televize.heureka.cz

Problém byl úplně někde jinde.. Přijmali jsme pouze Analogové vysílaní jelikož náš poskytovatel v tom měl nějaký problém a asik to u nás v paneláku nikdo nepoznal a nevěděl že nejaky digi signal je.
Teď už beží vše v digitalu a naprosta spokojenost s TV.