Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno LCD Led TV Samsung UE32D5500

Ahoj lidi.
Našim rodičům jsme kupovali na Vánoce Televizi Samsung 32" Led LCD. Ladění programů poběhlo v pohodě ale nepodařilo se mi nijak doladit Obraz. Stále je jakoby rozmazany. Prostě když je v dálce nějaký obličej tak na něj člověk nezaostří. Zkoušel jsem obraz v nastaveni poštelovat. Jak barvy tak ostrost, jas, barevnou teplotu a podobné věci ale stále se nepodařilo obraz udělat takový jako byl na staré televizi Philips (klasicka ne LCD).
Mohl bych Vás tedy poprosit o radu?
Bydlíme v paneláku a máme TV připojenou na přímo kabelem.
Díky

led-televize.heureka.cz

Odstráni to iba príjem v HD kvalite. Kup si satelit + platený balík programov v HD, na karte.

Furt hovorím, nie je dobrý nápad sledovať na uhlopriečke temer 1m, obraz snímaný v rozlíšení cca 576x720, podla TV normy spred 60 rokov.

Toto ti predajca neoznámi .....

Mám Sony 126 cm , přijímám na kus drátu a obraz je brilantní. Je pravda, že když mám 1 ČT nebo Novu v HD, tak počítám hlasatelce uhry, ale o to tu nejde.
Ještě nám řekni, že je dobré minimální pozorovací vzdálenost pětinásobek uhlopříčky. To se taky kdysi říkalo.:-D

Já vím, ano ... brilantní .... :puff:

To není obraz, to sú omalovánky co si počíta software televizoru. ... v 80% scén to rušivé není, subjektívny vnem neostrosti je potlačený .... ono je to stejne jedno ... aj tak sa na to nik nedíva ... televize je dnes hlukové pozadí na potlačení ticha, prázdnoty .....

Já už zažil mnohé. Byly doby, kdy jsme nebývali posluchači hudby, ale šumu který se nám podařilo zaslechnout, to se honili výšky. Pak byla doba, kdy se vyráběly bedny přes půl obyváku a řešili basy. Do kufru auta nic nevešlo, protože tam by subwoofer a když nedrnčela značka a neodlupoval se lak tak to nehrálo. Pak tato onanie přešla na televizi a řešil se VHS, DVD, Blu-ray, AV atd.
Ubezpečuji tě, že postupem času dopadneš jako ten pár co přišel k doktorovi pro radu, že už je soulož moc nevzrušuje. Jak to děláte ptá se doktor. Zezadu z boku. A proč to nezkusíte jinak? Víte pane doktore, to bychom ale oba neviděli na televizi.
Básník tím chtěl říct, že máš li na gauči hezkou holku, vysoké rozlišení hledáš jinde, ne na obrazovce.:-D

Neporovnávej klasickou s LCD, je to neporovnatelné.. Zajdi do obchodu a podívej se na totožný typ a jeho obraz. Je li lepší reklamuj. Nelíbí li se ti obraz domaa zdá se ti rozmazaný a jiný typ má lepší, reklamuj. Podle nového zákoníku máš reálnou šanci. Musíš to udělat rychle.

Problém byl úplně někde jinde.. Přijmali jsme pouze Analogové vysílaní jelikož náš poskytovatel v tom měl nějaký problém a asik to u nás v paneláku nikdo nepoznal a nevěděl že nejaky digi signal je.
Teď už beží vše v digitalu a naprosta spokojenost s TV.