Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plovoucí podlaha oliva žádný lesk

Ahoj všem v obýváku jsme dělali plovoučku 8mm olivu ale je matná myslel jsem ,že když se koupí nějaký vosk v přípravku na vytírání bude podlaha lesklá ale to bohužel není.Existuje nějaká pasta či vosk??Lesklá je akorát mokrá děkuji

Ja mam stejny problem. Mam matnou tmavou podlahu, na ktere jde videt kazda stopa od manzelovych ponozek. Dlouho jsem hledala neco, co by mi pomohlo. Nakonec jsem koupila v hornbachu pripravek firmy HG cistic s leskem pro laminat. Tento podlahu vycisti a jednou tydne ji jeste prejedu vyrobkem Ochrana a lesk pro laminat od stejneho vyrobce. Je sice fakt, ze vyrobky jsou drazsi (200-300 Kc, co si pamatuju), ale prvni varku mam uz vic nez mesic a podlaha je fakt krasne leskla..