Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdil polystyrenu

Dobry den, at jsem hledal jak jsem hledal nenasel jsem co jsem potreboval. Nevite nekdo zda jsou nejake rozdily mezi fasadnimi polystyreny (mineralni vatou), myslim ve znacce. Chtel bych pristi rok zateplovat barak a nevim zda krome ceny je jeste nejaky rozdil mezi znackovymi a obyc polystareny (vatou). dekuji za jakoukoliv odpoved.

jedna se presne o montovany okal z roku kolem 1980, steny jsou o sile cca 30cm a tvori je pouze drevena deska - vata- drevena deska- a pak deska ktera bohuzel nevim z ceho je, kdyby jeste pomohla jakakoliv informace pro vasi radu zkusim hned odpovedet. pro predstavu jsem nasel nejake fotky barak

Dobrý den ,
mám dotaz momo vlákno , zbyl mi fasádní polystyren při zateplení přízemního domku kde mám sádrokartonové stropy s parozábranou + vata cca 36cm .
Mám dotaz na odborníky jestli by změnou parozábrany za reflexní hliníkovou a přidáním zbylého polystyrenu ( teď nevím jestli pod vatu či nad vatu ) docílím tepelných úspor.
Stávající skladba stropu SDK-parozábrana-vata , návrh , SDK - reflexní hliníková parozábrana - polystyren ? - vata . Strop je samozřejmě nepochozí .

Děkuji všem za rady a hezké svátky vánoční .

T.