Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha garáže?

Pořád se nemůžu rozhodnout, jakou podlahu udělat v garáži. Plocha je 32 m2 (8 x 4). Nyní je suchý, pevný beton. První 1/3 je rovně, zbylé 2/3 mají mírný spád k vratům. Na současném betonu mi vadí prašnost a špatná údržba.

omočím si: já bych dal dlažbu, ale mám dotaz: moje garáž je průjezdní, tj. v extrému přes ni projede i Avia s naloženým kontíkem. Dotaz zní: přežije běžná dlažba? :-D Vliv mého dvoutunového auta zanedbávám.

Já mám nepěkné tušení, že nikoliv. Pak bych asi volil PU nátěr. Ale protože je garáž svažitá (cca 9%), nepůjde použít samonivelační režim..