Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adaptér pro elektoniku z USA

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda mi v ČR půjde elektronika z USA, konkrétně se jedná o kulmu Hot-Tools-Tourmaline-Deep-Waver-2179 - 110-120 VAC, která se v Čechách nevyrábí a je nesehnatelná. Popř. jaký adaptér mam koupit?

Moc děkuji za odpověď.

Jestli zázrak, to nevím, vyzkoušené to nemám, ale jedná se o něco na co jsem narazila, líbilo se mi to a tak jsem po tom začala pátrat, ale hold je někdo pozadu, že to k nám ještě nedorazilo. To samé bylo vždy u jiné elektroniky (většinou.)

Jinak pokud nevíš o co se jedná, tak jde o druh kulmy na vlasy.

Pokud je to tahlencta kulma, která vypadá dost velká, aby měla příkon jen nějakých 40W, některý mají přes 200W příkonu a na to adaptéry stojí přes pětikilo. Což už celou srandu dost prodražuje.
Některý kulmy mají oněch 40W, ale toto spíš spadá do kategorie žehliček na vlasy a tam jsou příkony různý:
http://www.nakupka.cz/vyrobek/zehlicka-na-vlasy-ec g-zv-78/ tady je 100W
http://www.nakupka.cz/vyrobek/zehlicka-na-vlasy-re mington-cs-5002/ Tady dokonce přes 200W.

Takže by to musela napřed koupit a pak vysolit možná menší, možná větší obnos za adaptér. Při 200W by za to dala půl ceny kulmy.