Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradíte mi s přehlášením automobilu?

Dobrý večer koupil jsem si od známého automobil a zítra ho jdu přihlásit na sebe ale nevím jestli musím odevzdat SPZ a zda musim mít nějaké osvědčení s STK že je auto technicky v pořádku?Děkuji za odpovědy
Změna předmětu, původně: Poradíte mi? (Kurt)

Michale, na řízení vozidla potřebujte řidičák, ten máte, pak doklady k vozidlu a platnou zelenou kartu. Vy koupíte vozidlo a prodejce Vám musí dát doklady od vozidla, ve velkém techničáku musí být uvedeno že je na Vás odhlášeno... změna majitele. S platnou zelenou můžete jezdit i na jeho pojistku, vše je na tom, jak se dohodnete.
Pojištění musíte stejně uzavřít, podle techničáku a je jedno kdo tam je uvedený. Pak na evidenční kontrolu. Vyplníte všechny dokumenty a zaplatíte 800Kč za převod + poplatky na podporu a sběr...eko poplatek..
Značky musíte odevzdat a dostanete nové.
Co dále není jasné?
ICQ 55180641