Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lino do garáže?

Zajímaly by mě vaše názory na použití zátěžového lina do garáže?

Pro - hladký, snadno udržovatelný povrch, jednoduchá a rychlá pokládka, oproti spešl nátěrům lepší cena

Proti - možnost mechanického poškození (pád nářadí apod.), ?

Lino mám v garáži už přes deset let a je bez problémů.A to bylo před tím deset let v kuchyni!Je pravda,že v garáži nic nevyrábím-pouze tam stojí auto.Akorát je blbý,když tam dáš v zimě nabalený auto,přes noc to povolí a nateče to pod lino.Tak to nabalený auto radši nechám před garáží::)