Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lino do garáže?

Zajímaly by mě vaše názory na použití zátěžového lina do garáže?

Pro - hladký, snadno udržovatelný povrch, jednoduchá a rychlá pokládka, oproti spešl nátěrům lepší cena

Proti - možnost mechanického poškození (pád nářadí apod.), ?

Obával bych se toho, že se to časem odrbe pod kolama, tedy v místech, kam si nataháš autem bordel v podobě písku a drobných kamínků. Záleží na odolnosti toho lina, pokud je to něco hodně tvrdýho, tak to IMHO pár let vydrží. Pádu nářadí bych se nebál, pokud ti tedy nespadne něco těžkýho na ostrou hranu, ale i tak to velkou paseku neudělá.

Lino mám v garáži už přes deset let a je bez problémů.A to bylo před tím deset let v kuchyni!Je pravda,že v garáži nic nevyrábím-pouze tam stojí auto.Akorát je blbý,když tam dáš v zimě nabalený auto,přes noc to povolí a nateče to pod lino.Tak to nabalený auto radši nechám před garáží::)