Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosím o radu jak sestavit postel se sklápěcím mechanismem

zakoupil jsem čalouněnou postel s úložným prostorem 140x200. při sestavení mi nejdou nasadit pružiny ke sklápěcímu mechanismu. ať to zkouším -odmontované k matraci nebo přimontované - stále je mezera k napnutí pružin strašně velká.pružiny jsou tuhé, že nemám sílu je navléknot na sklápěcí mechanismus. Prosím poraďte. Děkuji

Díky všem zarady, zkusil jsem to podle rady kecala. šlo to nasadit, ale byla to fuška. Po nasazení se mi to ale moc nezdálo, tak jsem zavolal výrobci a ten se mi omluvil a řekl, že mi poslali malé pružiny. takže problém je vyřešen. Ještě jednou díky.

Chtělo by to foto. Jestli je to pákový mechanismus s jednou pružinou, tak ten jsem likvidoval minulý týden na starém (22let) gauči a normálně se dala sundat (i vrátit) rukou. Při otevřeném gauči, jinak se tam přeci nedostaneš, nemá mít ta pružina žádný velký tah.
Ten překonáváš při zavírání a při něm funguje sklápěný rám jako páka pro překonání tahu pružiny. Pak to jakoby skočí dolů a pružina drží rám dole.
Veliká švanda je, když ten krám stěhuješ a v nehorším místě na schodech se to otevře. Při přemisťování převazovat proti otevření.