Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Dá sa naučiť zvárať, bez školenia?

Chcel by som sa pýtať odborníkov,že dá sa naučiť zvárať bez toho aby som chodil na
nieaké školenie? Nechcem byť profesionálom,ale by mi to zišlo okolo domu,aby som
nemusel stále za iným chodiť,keď treba niečo zvárať. Akú zváračku kúpiť? Trafo alebo invertor ,na jednoduché práce. Veľa nechcem do toho investovať.
Za poradu vopred ďakujem.

Nazdar
Zozen si z kniznice knihu Zvarac I a Zvarac II. Su trocha starsie, ale nic to nemeni na podstate. Je tam uplne vsetko, co sa tyka zvaranie oblukom. Ja som sa ucil z toho plus samozrejme prakticky som si to stale skusal. V nejakej mestskej kniznici by to mali mat. No a samozrejme v dnesnej dobe jedine invertor. Ale zas nie prvy sikmooky. Dobre kable, klieste, kuklu a urcite aj kozenu zasteru.