Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte ohledně nehody

Ahoj teď mi volala kamarádky ,že měli nehodu ne vlastní vinou vše proběhlo s policii jak má ale nesedími jedna věc přiští týden se má fotit a má přijet likvidátor a dojde k vyplacení částky a oni si nechají auto opravit ten odhad škody se provádí s originálníma dílama nebo prostě něco střelí od boku a nakonec se zjistí ,že na tu opravu ani na elou nezbylo.

Davide,
je buď možnost uhradit škodu rozpočtem, to je že Vám pojištovna vyplatí škodu bez dokladů, nebo dáte opravit do servisu a uhradí škodu pojišťovna.
Pozor na úhradu škody a úhradu nákladů...
Žádná pojištovna nevyplatí maximálně možnou částku. Již nejvyšší správní soud vydal mnoho rozsudků, ale časte se tím pojištovny neřídí a lidi si to nechají líbit.