Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HECHT versus WEIBANG

Ahoj všem, na jaře budu kupovat novou sekačku, má někdo zkušenosti s firmami HECHT a WEIBANG? Mám vybrány tyto sekačky: HECHT 553 AL nebo WEIBANG WB 536 SB V-DOV:
http://zelezarstvi-soukup.cz/eshop/cs/sekacky/507- motorova-sekacka-s-pojezdem-hecht-553-al-5-in-1.ht ml
http://www.hobby-planeta.cz/d/weibang-motorova-sek acka-wb-536-sb-v-dov-3v1/
Weibang - větší záběr, silnější motor, spojka proti nárazu na kliku, větší koš
Hecht - hliníkové šasí, různá velikost kol (výhoda při přerostlé trávě), dobrá zkušenost kamaráda přímo s tímto typem.
Oboje dostatečně silné, Hecht - Německý - montáž v Číně, Weibang - Belgický - montáž Itálie a Čína.
Oboje prodávají a servisují v mém dostupném okolí.
Na oba podobné recenze, takže potřebuji opravdu někoho, kdo to měl v ruce - hlavně ten Weibang.
Díky předem za pomoc.

Změna předmětu, původně: HECH versus WEIBANG (host)

Já jsem si koupil (resp. dostal k jubileu) křovinořez HECHT koupený v qelbu WERCO. Po prvním sekání se zadřel. Prý bylo vadné ložisko, to mi opravili v záruce (ptal jsem se tehdy, jestli jsem to nemohl zavinit nesprávným používáním, prý ne). Po opravě jsem s tím sekal a zadřelo se to znovu. To už mi opravit odmítli, prý to bylo špatným benzínem. Předtím jsem si v půjčovně půjčoval křovinořez Husqarna a sekal jak z praku.
Nechci nikomu radit, ale já se značce HECHT budu obloukem vyhýbat3-[