Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zimní pneu

Dobrý den, budu kupovat zimní gumy - rozměr 165/70 R14 ...... rozhoduji se mezi Barum Polaris 3 a Sava Eskimo S3. Kterou by jste mi doporučily? Děkuji

Pavle, před třemi lety jsem si koupil Polaris 2, letos jsem prorazil na silnici 2ks pneumatik....ale již polaris 2 se nedělají, takže klidně polaris 3, páč předpis mluví o stejném výrobci.
V podobném případě byste musel rovněž dokupovat Eskima....

co je lepší, to průměrný řidič nepozná.