Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zimní pneu

Dobrý den, budu kupovat zimní gumy - rozměr 165/70 R14 ...... rozhoduji se mezi Barum Polaris 3 a Sava Eskimo S3. Kterou by jste mi doporučily? Děkuji

Mám Eskima a super spokojenost. Protože jsem nedůvěřivec, prošel jsem moře dostupných testů na pneumatiky a tyhle v poměru cena - jízdní vlastnosti vyšly nejlíp. Potvrdil mi to i pracovník pneuservisu. Stejným způsobem jsem kupoval i letní = Uniroyal RainExpert. Mohu jen doporučit!

V tomhle rozměru a ze dvou uvedenych jednoznacne SAVA Eskymo S3 .

Mel jsem je na Formanu ( 165/70 R13 ) a pak na Fokusu ( 185/60 R14 ) opravdu dobra volba, sice se vice sjizdej, ale fungujou. Na co mit doma 6 let sice skoro novy, ale totalne tvrdy a spuchrely gumy ze .

Oproti letním jsou oboje výrazným zlepšením. A oproti zimním Čhuan Hmei Bullrider jsou taky vynikající.
Nakonec stejně budete muset koupit to, co bude k dostání. Sehnat zimák podle svého přání je dneska docela obtížné.
M.

Pavle, před třemi lety jsem si koupil Polaris 2, letos jsem prorazil na silnici 2ks pneumatik....ale již polaris 2 se nedělají, takže klidně polaris 3, páč předpis mluví o stejném výrobci.
V podobném případě byste musel rovněž dokupovat Eskima....

co je lepší, to průměrný řidič nepozná.