Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myčka na nádobí- zničený ovládací panel (knoflíky :-) )

dobrý večer. poraďte ,prosím, kdo víte... teď byl u nás opravář -myčce na nádobí odešel ovládací panel- jde do něj proud jak má,ale on je zničený vlivem horké páry,která na něj šla, při otevření po umytí. že opravit nejde a nový panel stojí 5000 ! to už je jak nová myčka. nová sice stojí víc ,ale nemáme ani na tu opravu. nejde někde splašit starší náhradní panel? nebo neplete se opravář? že by se to dalo přece jen rozebrat a opravit? dík .

Takhle nějaké fotky co je na nich něco vidět by nebyly špatné.
A těch opravářů bych se zastal. Pokud jsou ze značkového servisu, tak asi mají mějaké předpisy kterými se musí řídit. Teď, kdy se k nám dostávají manýry z USA kdy každý žaluje každého za cokoliv - pokud by třeba opravená myčka chytla plamenem i kdyby to s opravou nesouviselo, na nějaký soudní spor by to určitě vydalo. Případně pojišťovna by to mohla brát za vítanou záminku jak se vyvléci z placení škody.