Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký dárek rybářovi??

Potřebovala bych radu, co koupit k Vánocům (cca za 500 Kč) příbuznému - rabářovi, aniž bych se ho zeptala, co by chtěl. Vůbec rybolovu nerozumím, asi skoro všechno má. Vím jen, že existuje udice, naviák, splávek nějaké třpytky, podběrák, židlička a sak. To je vše o mých znalostech rybaření. :-D Ale existuje něco, čeho "neni nikdy dost" a co mu udělá radost kdykoli a zároveň to upotřebí??

Já sice nejsem žádnej vášnivej rybář, jednou za rok vyrazím na ryby, dvě hodiny hraju hry na mobilu, nakonec chytím kuloví a pak se jdu nasranej ožrat. Ale děda byl a říkal že "rumu není nikdy dost v zimě zahřeje v létě osvěží." Jinak těžko radit když už skoro všechno má, jestli znáš nějakého jeho kamaráda co s nim chodí na ryby tak se zeptat jeho co by se mu hodilo.

Asi záleží kde a co obdarovaný chytá. Něco jiného bych kupoval aktivnímu rybáři, co proskáče celé dny podél potoků na pstruhách a něco jiného kaprařovi s lahváčem v ruce a elektrickým alarmem záběru (třeba podvodní sonar:D)

Co třeba nějaká kniha s pěknýma obrázkama o lovu v cizích zemích? To imho potěší a chybu neuděláteTřpitky a jiné srandy asi těžko vybírat, i když jako kluk jsem z nich měl pod stromem velkou radost:)

přesně tak, jestli má všechno, tak nejlíp koupit nějakou knížku nebo dvd nebo nějakou dekorativní věc s rybářskou tématikou- i toho bývá v ryb. prodejnách dost..nebo rybářské oblečení (rukavice, svetr, ponožky, čepice..) Jinak nikdy neni dost háčků...ale i to je u každého jinak, záleží na technice lovu.. otázka je jaké háčky používá a jestli by zrovna nějaké koupené upotřebil..

Potají mu lohni jeho organizér s těma věcma kde má třpitky,návnady,háčky atd..... vezmi to s sebou do prodejny nastin jim situaci a oni poradí.
A nebo druhé věc....Kup svetr,ponožky--------prostě věci,který u vody užije a nebo ty dekoratvní předměty,knížku..

Já bych koupil za 500,- dva kapry - živáče!(pstruhy?ks?)
Dal bych je do kýblu s vodou pod stromeček a i s kýblem dárkově zabalil(mašlička - rukojeť nechat venku!)
Výhody:
1. lehce k sehnání na vánoce, že...
2. na Jéžiška bude legrace(jakože se s úlovkem konečně Nejvyšší smiloval, blabla..)
3. sežerou je, bo kolem 1.ledna si každý rok(aspoň já) bych ještě dal kapra se salátem!
4. k tomu stáhni avi "Scénář národního rybolovu" - je to tam hezky znázorněný vocogou u rybolovu...