Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký dárek rybářovi??

Potřebovala bych radu, co koupit k Vánocům (cca za 500 Kč) příbuznému - rabářovi, aniž bych se ho zeptala, co by chtěl. Vůbec rybolovu nerozumím, asi skoro všechno má. Vím jen, že existuje udice, naviák, splávek nějaké třpytky, podběrák, židlička a sak. To je vše o mých znalostech rybaření. :-D Ale existuje něco, čeho "neni nikdy dost" a co mu udělá radost kdykoli a zároveň to upotřebí??

Já bych koupil za 500,- dva kapry - živáče!(pstruhy?ks?)
Dal bych je do kýblu s vodou pod stromeček a i s kýblem dárkově zabalil(mašlička - rukojeť nechat venku!)
Výhody:
1. lehce k sehnání na vánoce, že...
2. na Jéžiška bude legrace(jakože se s úlovkem konečně Nejvyšší smiloval, blabla..)
3. sežerou je, bo kolem 1.ledna si každý rok(aspoň já) bych ještě dal kapra se salátem!
4. k tomu stáhni avi "Scénář národního rybolovu" - je to tam hezky znázorněný vocogou u rybolovu...