Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co na zavitovou tyc(hmozdenku nebo chemickou maltu )

ahoj, dobry den potreboval bych poradit co bude lepsi jestli kovova hmozdenka nebo chemicka malta.?

Budeme v podniku veset kovovou konstrukci http://www.dj-obchod.eu/konstrukce/decotruss-st-20 00-silver.html

budem ji davat mezi dve steny, bude povesena na zavitovych tycich prumeru M16 kuli nosnosti.

a jde mi o to aby se nam to nevytrhlo ze zdi chci tyce zapustit aspon 15 cm do zdi a proto vaham co by bylo lepsi jestli chemicka nebo normalni hmozdenka:)

diky za odpovedi.

..budem ji davat mezi dve steny ... aby se nam to nevytrhlo ze zdi...

To je nesmysl. Staticky nemožné. Když bude konstrukce mezi dvěmi stěnami, bude tam působit tak maximálně střih. Fotka konstrukce je malá a ne příliš kvalitní ale dají se tam vytušit tři kotvy na každé straně. Nevím čím ji budete zatěžovat, ale klidně bych si troufl pověsit ji na tři desítky z každé strany a je úplně jedno jestli kovové kotvy, chemii, či obyčejné hmoždinky.