Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto zapojení spínače vrtačky

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat, jestli je možné zapojit do vrtačky, která má spoušť (spínač) s kolečkem pro regulaci otáček pouze nějaký nearetovaný spínač (230V), pokud ano, popsal by prosim pro jistotu někdo schéma zapojení (aby tam byl i ten původní rozběhový kondenzátor). Jinak se jedná o vrtačku Extol SDS Plus 800W, byl problém s rozeběhem vrtačky, rozběhla se jen někdy, jinak v ní vrnělo, odzkoušel jsem ten kondenzátor, ten by měl bejt v pořádku (nabíjí a vybíjí se), pak jsem rozebral ten spínač (spoušt) a ten byl vevnitř celý rozpadlý(jak plast tak kovové pacičky kontakty)Přikládám fotku..

to kvůli tomu kondu nebo obecně? někdo tu psal že by mělo stačit na doma pouze jednopól tlačítko.. jde o to že vhodný rozměrově a zátěžově jsem sehnal jen jednopól, tak jestli to nebude problém nechal bych tam tohle..