Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize LG

Nevite nahodou nekdo,kde by se daly sehnat nejake soucastky na TV?Mam plazmovou LG televizi a prestala mi fungovat,jelikoz mi v servise rekli,ze je spatny nejaky konvertor a oprava by stala kolem 8-mi tisic.Proto bych chtel vedet,jestli nahodou by nevedel nekdo,kde neco takoveho sehnat,protoze je mi ji lito vyhodit po trech letech,jo a je to uhlopricka 127.Predem dik za radu Honza

No nieje to celkom tak, že môžeš vyhodiť 3 ročnú plazmu. Aj mne sa niečo podobné stalo a každý radil vyhodiť, prípadne že kúpia za 10 €. Kúpil som celú dosku, ktorá bola vadná a plazma fakčí ďaľšie 3 roky bez problémov. Tu je kopec súčiastok a nielen na TV flattvparts.co.uk. Dúfam, že to mnohým pomôže.