Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prasklá betonová podlaha

Prosím poraďte , firma mi vylívala betonovou podlahu pro podlahové teplovodní topení , nejspíš mou vinou (jsem rychle zatopil ) a v místnosti se objevilo podelná prasklinka která pracuje v desetinách mm , můžu na takovou podlahu dávat dlažbu ? a za jakých předpokladů ? Děkuji Tom

Firma co dělala podlahu tvrdí že v místě kde se prasklina vytvořila byla stahovací trubka kterou vyjmuli po nějakém čase cca3 hod a poté zahladili , prý je tam jiná hustota betónu a prasklina je jen na povrchu . topil jsem po ctyřech týdnech . z konkurenční firmi mi říkal že je to normálmní , místnost je 7x4,3m a praskla podélně , děkuji za komentáře