Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem elektrika vs. kachličky

Ahojte , dělám doma přetavbu celého domku a dělá se nová elektrika a omítky. Těd mám problém v kuchyni. Jaké je pořádí prací při táhání elektriky pro kuchyň? Zasekají se dráty někam nahrubo, pak se udělá omítky a až když se dělají obklady tak se dořeší přesné usazení krabic pro zásuvky a vypínače? Jde mě o to aby byly pak ve středu kachlyčky a ne třeba ve spáře. Nebo se to provádí jinak? To samé platí i pro koupelnu.

A to byste chlapi koukali jakej tělocvik se dneska musí s elektrikou v obkladech vyvádět pokud je zákazník i jen trochu náročnější. Do detailů zpracované kladečáky s osazovacím plánem instalací a vyměřování na milimetry je naprosto běžné.