Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha OSB desky

Dobrý den, poraďte prosím.Na chalupě v kuchyni mám nově udělanou betonovou podlahu.Na ni chci položit OSB desky 18 mm PD, na ně pak zátěžové PVC.Jde mi o to zda desky položit na beton volně, nebo přilepit (čím?) nebo pod desky dát Miralon 2mm. Díky.

Zkus se podívat na durelis desky - je to levnější alternativa k OSB deskám, v podstatě shodné vlastnosti (možná malinko míň unesou, ale to je u tohohle použití úplně jedno), cena je nižší, ale hlavně mají hladký povrch - tudíž odpadá riziko, že se prokreslí kromě spár ještě i "třísky".