Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychleschnoucí barva na kov

Dobrý den
Poradí mi prosím někdo nějakou dobrou barvu na nátěr kovového materiálu pro venkovní použití? jde mi o to aby to co nejrychleji zaschlo a dalo se s tím manipulovat, nátěr provedu v místnosti kde je cca 20st. C.
Děkuji

ještě pro Richard Hubáček.Vaše nároky na barvu jsou dost tvrdý.Na vašem místě bych použil jednovrstvou barvu,to znamená že nebudete základovat.Vzhledem k vašim tvrdým podmínkám bych volil barvu synt.a ředil řed.c 6000,Ovšem barva i když poměrně rychle zasychá cca 6 hod.není ještě dokonale vyzrálá aby se při manipulaci tzv nelepila .Je ještě měkká.To znamená při manipulaci používat jako ochranu hrubší smirek č.60,aby se na lakované místo neotiskly prsty nebo rukavice.Jinak správně je barva zaschlá cca 24hod a vyzrálá 48hod.U epoxy. barev je vyzrálost 24 hod.