Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RWE ideal

Přišla mi domů nabídka RWE IDEAL (jsem jejich zákazník - odebírám plyn v domácnosti - klasika topení a ohřev vody),
dle toho co píší mi garantují ceny plynu na 24 měsíců. Smlouva nejde vypovědět.
Tak nevím - máte s tímto produktem někdo zkušenost?

Zkuste levnyplyn.cz misto tohohle. Presel sem a naprosta parada volali hned vyridili vsechno supr ochotna zenska. nasel sem to na netu, poslal cislo pak chteli stejny veci jako takovy pochodaci tak sem si to overoval co jak kde a fajn poslali mi mailem co se dalo vytisk sem podepsal a uz si jedu na supr sleve oproti majitelum bytu.

ne vše musí být placená reklama ;-) taky znám pár dobrých dodavatelů, kteří jsou levnější a nejsou s nimi problémy.. roční úspora cca 6-12% na elektřině a cca 15-20% na plynu, výpovědní lhůta 2 měsíce..
jinak od RWE co nejdál.. jsou snad nejdražší v celé republice :-)

edit: odpovídám tobě ale víceméně je to pro všechny :-D

Já jsem s Eonem taky spokojený. Přešel jsem k nim v září. Mám tarif Fix2013 a RWE se těm cenám nemůže rovnat. Upřímně nechápu, proč RWE stále drží ceny jaké má. Můj názor je ten, že stále těží na starších konzervativních lidech, kteří z pro mně nepochopitelných důvodů nepřechází k levnější konkurenci.

No jo, ale právě kvůli takovým, jako jsou vaši kolegové z práce nikdy nepůjdou ceny energií dolu. Protože společnosti, jako RWE nemají důvod nic měnit, když mají klientů dost. A takle tomu je i v Bankovním sektoru viz. poplatky u ČS, nebo telekomunikační služby, 02. Proč musíme mít všechno nejdražší, než mají kdekoliv jinde? A přitom máme o dost menší mzdy. Češi jsou zatím konzervativci, co nechtějí nic měnit a budou radši plati a jen nadávat. Snad se to změní.

by stačilo, aby všichni hromadně vypověděli smlouvu a hned by ceny padaly :-D
co se týče paušálu, tak to musíme ještě chvíli vydržet.. měl by do ČR přijít zahraniční operátor s dost levným voláním.. nicméně i dneska jsou možnosti, jak docela dobře ušetřit a neni jich málo.. :-)
bohužel ale kvůli těm konzervativcům, většinou starším lidem je potřeba hledat a tlačit ceny dolu násilím..