Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zámková dlažba

Dobrý den,
měl bych dotaz při pokládce zámkové dlažby kde se bude jezdit autem zda je vhodné poskákat zámkovku žabou nebo vibrační deskou ??? když to budu dělat žabou nebude to nerovnoměrné oproti vibrační desce ??? Děkuji

Zámkovku jsem na vedlejšák dělal a to tak že mnoho a podklad i dlažbu vybrační deskou. žába je dobrá tak do výkopů. pod dlažbu se dává drť Frakce 4/8 ve vrstvě 3-5cm. dlažba klesne po udusání deskou s gumovou podložkou o 8-10mm. Zde ke stažení návod od výrobce DITON dle mých zkušeností nejlepší výroba.soubory-stazeni