Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Očištění křovinořezu po sezoně

Dobrý den, chci po uplynulé sezóně vyčistit křovinořez od zbytků trávy hlíny a tak, kolegu z práce jsem viděl jak svůj umývá jarovou vodou, může se to tak dělat? nedostane se voda do žací hlavy a do motoru?, při mytí hlavy na něm seděl, v prostoru řidítek, nemůže ta tyč prasknout, ? docela hodně se to prohýbalo, ale prý to tak dělá už asi pět let a nic s tím nebylo, tak nevím.
Děkuji

Já jej čistím podle potřeby, když už je moc zapráskaný tak ho umyju vodou se saponátem, a je jak nový, umývání mu rozhodně nuškodí, to sezení je sporné, taky občas na něj sednu, když si dám kouřovou, pokud se na něm nevrtíte tak by měl vydržet, nějakou pružnost ta tyč má, měl by ale při tom sezení být položený na rovině ať se zbytečně neprohýbá, a pozor na nádrž od benzínu, pokud by pod ní byl třeba ostrý kámen nebo větev mohla by jak na něj sednete prasknout.