Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záložní Zdroj

Dobrý den htěl bych se prosím zeptat jestli někdo neví jestli se dá připojit záložní zdroj UPS ES 700 k čerpadlu na krbová kamna.Moje maminka ho tam mněla ale vydržel při výpadku elektriky jen jednu minutu a nevím co s tím.Jestli ho mám prodat a koupit něco jiného nebo jestli se to dá nějak předělat aby to fungovalo trochu déle.Děkuji za radu a odpověď

V záložním zdroji je možná již slabá baterie, proto to vydrží tak málo. Je to jak s mobilem. Ovšem netuším, jak kapacitu baterie proměřit. Snad budou vědět ostatní. Jinak jak říká Filuta, podle příkonu čerpadla vypočítáš, jak dlouho by měl zdroj vydržet.