Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaký gril, prosím?

Dobrý den,
chtěla bych si poprvé pořídit gril, ale nemám v nich vůbec přehled. Ptám se tedy, co je nejpraktičtější - na dřevěné uhlí, plynový či elektrický gril? Nejpraktičtější a také s nejmenšími finančními náklady (jak při pořizování samotného grilu, tak i při jeho "pobytu v domácnosti"...pokud možno)
Děkuji.
A.

To je dotaz jako Chtela bych poprve v zivote ochutnat maso, je lepsi veprovy, hovezi nebo rybi? Co clovek to nazor.
A treba grilly na dreveny uhli stoji to 50Kc za jednorazovej po 120000Kc za velky profigrilly.
Navic, grill ted, koncem rijna? Jako uz sem grilloval i venku na snehu, ale neni to uplne bezna vec, takovy posezeni na zahradce v minus osmi.
Jinak, at budete grillovat na cemkoliv, o dva az tri rady vetsi polozkou je to co budete grillovat nez na cem.

...takovy posezeni na zahradce v minus osmi...

Proč ne? My posledních 5 silvestrů strávili venku před barákem u ohně. Začalo to někdy před 8, 9 lety odpoledním pečením buřtů na zahrádce; to už se přesunulo taky před barák, pak nějaká večeře doma a od půlnoci zase venku u ohně dokud je čím topit a je co pít. Ale pravda že teda moc nesedíme. ;-)