Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaký gril, prosím?

Dobrý den,
chtěla bych si poprvé pořídit gril, ale nemám v nich vůbec přehled. Ptám se tedy, co je nejpraktičtější - na dřevěné uhlí, plynový či elektrický gril? Nejpraktičtější a také s nejmenšími finančními náklady (jak při pořizování samotného grilu, tak i při jeho "pobytu v domácnosti"...pokud možno)
Děkuji.
A.

To je dotaz jako Chtela bych poprve v zivote ochutnat maso, je lepsi veprovy, hovezi nebo rybi? Co clovek to nazor.
A treba grilly na dreveny uhli stoji to 50Kc za jednorazovej po 120000Kc za velky profigrilly.
Navic, grill ted, koncem rijna? Jako uz sem grilloval i venku na snehu, ale neni to uplne bezna vec, takovy posezeni na zahradce v minus osmi.
Jinak, at budete grillovat na cemkoliv, o dva az tri rady vetsi polozkou je to co budete grillovat nez na cem.

Fajn,díky za zhodnocení dotazu. Jinak právě "co člověk, to názor" mě zajímá, proto se ptám. ;-)
Jinak gril chci pořídit k Vánocům, grilovat bychom plánovali až na jaře, ale díky za popsání zkušenosti.
Děkuji za odpověď.
A.

Kdyz flamewar tak flamewar. Tak ja nejradsi to uhli. Sice asi neni dvakrat zdravy ale dava tomu ten lahodnej cmoud a to zadnej jinej grill neumi... Grill jsou to (relativne) levny, pytel uhli stoji kolem 50Kc 3kg 250Kc 10kg a za rok spalime kolem 15kg uhli - vzhledem k zahrade grillujeme docela casto.
Akorat bych si k nemu koupil jeste horkovzdusnou pistoli(staci i extralevna do 500Kc),je to nejlepsi podpalovac na kterej sem prisel.

...takovy posezeni na zahradce v minus osmi...

Proč ne? My posledních 5 silvestrů strávili venku před barákem u ohně. Začalo to někdy před 8, 9 lety odpoledním pečením buřtů na zahrádce; to už se přesunulo taky před barák, pak nějaká večeře doma a od půlnoci zase venku u ohně dokud je čím topit a je co pít. Ale pravda že teda moc nesedíme. ;-)