Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spárování klíče s centrálem renaut clio

Dobrý den koupil jsem Renolda clio se 2 klíčky. Centrál na dálku ovládá jen jeden, když jsem ten druhý zkoušel spárovat s centrálem. Tak že jsem v aute podržel knoflík pro zamknutí a pak tlačítko na druhém klíči, tak se načte poslední klíč, ale ten předchozí přestane fungovat. nevíte někdo co stím.

Dobrý den,zde si můžete stáhnout uživatelský manuál k Renaultu,model si zadejte sám,je to možná důležité,nedavno jsem řešil podobný problém na Citroenu a reinicializace dálkových ovládání se u modelů liší.Jeden manuál jsem si stáhl a nastavení dálkového ovládání tam je,nyní záleží už jen na vás.Dumal jsem nad tím a došel k závěru,že by to nakonec jít mělo,přivedla mě na to moje GSM zabezpečovačka,mám napárované čtyři ovladače a jsou funkční,pokud to má podobný systém,tak uspějete.:-)renault-manualy