Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spárování klíče s centrálem renaut clio

Dobrý den koupil jsem Renolda clio se 2 klíčky. Centrál na dálku ovládá jen jeden, když jsem ten druhý zkoušel spárovat s centrálem. Tak že jsem v aute podržel knoflík pro zamknutí a pak tlačítko na druhém klíči, tak se načte poslední klíč, ale ten předchozí přestane fungovat. nevíte někdo co stím.

Tak bohužel nic já to nákoduju jedině když podržím zamikání v autě tak dlouho než zustane svitit diod na palubce pak zmáčknu klíč a funguje, ale přestane fungovat vždyck ten předešlí a to sem skoušel mačkat oba najednou, posobě a nic vždy funguje jen jeden který zrovna nastavím.

Dobrý večer,myslím,že toto asi jen tak nepůjde,jde o plovoucí kod,který je vždy jedinečný pro danou operaci,takže se spárováním se dle mého názoru rozlučte.Jinak by bylo celkem jednoduché auto odemknout jednoduchým udělátkem z dálkového ovládání,potom by bylo zbytečné auto zamykat.Něco jiného jsou například bezdrátové zvonky a podobná zařízení,pracují na podobné frekvenci jako dálkové zamykání,ale dále jsou řešeny mnohem jednodušeji,proto můžete mít ovladačů libovolný počet.:-)

Dobrý den,zde si můžete stáhnout uživatelský manuál k Renaultu,model si zadejte sám,je to možná důležité,nedavno jsem řešil podobný problém na Citroenu a reinicializace dálkových ovládání se u modelů liší.Jeden manuál jsem si stáhl a nastavení dálkového ovládání tam je,nyní záleží už jen na vás.Dumal jsem nad tím a došel k závěru,že by to nakonec jít mělo,přivedla mě na to moje GSM zabezpečovačka,mám napárované čtyři ovladače a jsou funkční,pokud to má podobný systém,tak uspějete.:-)renault-manualy