Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím poradte z vlhnutím v dome :(

Kúpili sme 45 roč.dom , začali sme prerábať: staré podlahy sme vytrhali ,dali sme novu izoláciu,zabetónovali . Na strop sme dali konštrukciu zateplili,nejaký igelit,sadrokartón a samozrejme sme vymenili okná.A začalo sa diať niečo hrozné od stropu asi 30 centimetrov bol mokrý pas a samozrejme sme prekurovali a vetrali ale nepomohlo .Neviete čim to môže byť ,mi si nevieme rady . Pas sa objavuje len na severnej strane ale rohy izieb sú všade mokré a len jeseň, zima.AK viete pomôžte !!!

Pod stenou je hydroizolacia aj cokel sme zateplili ,dali sme pupkatú fóliu a zahádzali makadamom (ZVONKA).Na podlahu nemôžme dat viac ako 10cm lebo sme znižovali strop a to by bolo už moc ,to by som aj ja potom mohla žiarovky meniť a to mam 157cm :D .Koľkátkou teda mame zatepliť severnú stenu 12cm bude malo ?
Takže na spodok :Ipa,5 cm polystyrén, další 5cm polystyrén, osb dosky 2x a pravačka dobre ?Ta stena vlhne na severnej strane asi tak 15 cm od stropu .ĎAKUJEM ZA RADU