Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SDK do koupelny - tloustka

dobry den,
stavim dum(drevostavbu) takze je tam vsude SDK a potrebuji poradi jak s SDK v koupelne docetl jsem se ze pokud budu davat obklady tak mam dat dve desky na sebe jenze to zvysi cenu(dvojnasob :-| ) je tedy treba davat dve desky na sebe nebo staci jedna nebo mam dat misto desky 12,5mm desku 15mm?
dik

víš, že stavíš dům? Pravděpodobně pro sebe a pravděpodobně na celý život. Jak velká je ta koupelna, kdyby 5x5m tak řešíš cca 3500 v domě za kolik? 1,5-~ mil. Kč?
Předchozí mají pravdu, hustší rošt nebo 2x12,5, někde jsem četl, že se nedoporučují dnes celkem moderní obklady 30x60,40x100 a podobné velkoformátové.