Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Výtok" ze zdi

Dobrý den, zeptal bych se jestli se někdo z Vás nesetkal s podobným "úkazem".
Při přípravě místnosti na novou koupelnu, mi začala ze stěny vytékat tekutina podobná smůle ze stromů.Divné je hlavně to, že to teče vlastně jenom z pod omítky a ne z nějakých hlubších "ran".Setkal jste se někdo s něčím podobným?Děkuji.

Toto pripomína záhadu spred niekolkých rokov. Nepoteší Ťa to .

Na Bojnickom zámku je v podzemí krypta, v nej sarkofág s telom grófa Jána Pálffyho. Zo sarkofágu vytekala po dlhú doba tekutina podobná Tvojmu opisu .....
________________________________________________
Tekutina mala konzistenciu smoly alebo medu a bola bez zápachu. Vrchná časť výtoku bola lepkavá, mazľavá, spodná suchá a celá hmota časom sčernala
________________________________________________
Zdroj : Sarkofag