Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Výtok" ze zdi

Dobrý den, zeptal bych se jestli se někdo z Vás nesetkal s podobným "úkazem".
Při přípravě místnosti na novou koupelnu, mi začala ze stěny vytékat tekutina podobná smůle ze stromů.Divné je hlavně to, že to teče vlastně jenom z pod omítky a ne z nějakých hlubších "ran".Setkal jste se někdo s něčím podobným?Děkuji.

Zkoušel jsi to rozkopnout, aby bylo vidět, co tam může být?

Mimochodem - vedeš přívod k zásuvce šikmo? Ne, že by to nebylo možný, ale když pak chceš někam bouchnout hřebík, nebo vrtnout dutinku, tak pak jen doufej, že se netrefíš do vedení.

Rozkopnout jsem to nezkoušel a ani se mi do toho nechce.Počítám, že když to oškrábu a nalepím tam obklad tak by to mohlo být OK.Ono to samo mi kape i ze stropu v garáži a to jsem tam vrtnul jenom hmoždinku na světlo.Jen mě zajímalo jestli někdo neví vocogou ;-).
Ohledně té elektriky, bude tam na celé zdi obklad a nic se tam vrtat nebude.

Nikdy som nič podobné nevidel.

Buď je to vtípek z tvojej strany alebo inej osoby, opticky to vypadá ako včelí med, ochutnal si to ??? , nenavrtal nekdo díru z druhej strany steny a nalil do nejakej dutiny 0,5 kg medu ???

alebo to spadá do oblasti paranormálnych javov, prienik koncentrovanej ektoplazmy zo 4-tej dimenze ????

Toto pripomína záhadu spred niekolkých rokov. Nepoteší Ťa to .

Na Bojnickom zámku je v podzemí krypta, v nej sarkofág s telom grófa Jána Pálffyho. Zo sarkofágu vytekala po dlhú doba tekutina podobná Tvojmu opisu .....
________________________________________________
Tekutina mala konzistenciu smoly alebo medu a bola bez zápachu. Vrchná časť výtoku bola lepkavá, mazľavá, spodná suchá a celá hmota časom sčernala
________________________________________________
Zdroj : Sarkofag