Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jakou matraci koupit?

Zdravím,
chtěl bych si koupit matraci na postel 200x180 s pevným roštem. Všichni mě přesvědčují že mám koupit matrace dvě (ne jednu velkou), co vy na to?

A další věc je samotná matrace vůbec nevím jaká tvrdost a typ (chtěl bych paměťovou pěnu). Moje Váha cca 70kg.

V jednom obchodě mi doporučili http://www.artby.cz/AKCNI-MATRACE-Drevocal/642-mat race-ELBA.html , do dalšího obchodu jdu dnes. Prosím a jakoukoliv radu.

Díky :)
JfK

Doporučuji rozhodně 2. Když jsou kvalitní, tak u sebe drží a je to jako by byla jedna jednolitá. Navíc jeden druhýho neruší, když se třeba v noci otáčí. A pak jednolitá matrace se uprostřed časem proleží - nedávno jsme se stěhovali a naši vyhazovali starou společnou matraci... Ale jestli to tak bude u paměťový pěny to nevim :-)