Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spolehlivě vybít autobaterku.

Zdravím.

Potřeboval bych vědět, jestli by nešlo vymyslet nějaké udělátko, které by dokázalo třeba přes noc vybít autobaterku po napojení na 12V světýlko, které je nad zadními sedadly v autě. Napadlo mě, že bych jednoduše vyndal žárovku a namotal kolem + a - drátek aby docházelo ke stálému zkratu. Potom by se ale přepálila pojistka a plán doživotně zničen.

Potřebuju to, abychom z auta ve 14:00 vyšli se zapnutým zabudovaným (místo žárovky) spotřebičem a ráno v 7:20 už nenastartovali. Děkuji za jakoukoli radu. Budu velmi vděčný.

Vylágrovat zdravou baterku 5W/0,35A žárovkou by samozřejmě trvalo strašně dlouho, ale on psal něco v tom smyslu že je akumulátor v tom voze těsně před smrtí. A na to pětiwattovka za sedmnáct hodin pravděpodobně stačí. I kdyby jí do rána nevybila, tak jí oslabí tak že nepůjde nastartovat. Za pokus nic nedá.