Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blikání světla v ledničce Ardo

Před pár dny začalo v ledničce Ardo po otevření dveří poblikávat v pravidelných intervalech cca 1 sec světlo. Stejně tak poblikává i zelená kontrolka nad dveřmi lednice a je slyšet i změna zvuku ve stejných intervalech. Lednička má dole mrazák. Prosím o radu, co s tím. Díky.

Presne to same u me lednice Liebherr. V pravidelnych intervalech blika svetlo i kontrolka a kompresor take spina a rozpina. Pokud dvere zavru bezi. Pokud dvere otevru, kdyz kompresor stoji, tak to neblika. Dle konzultace s opravarem asi na vymenu tistaku - desky s elektronikou. Proc do toho cpou elektroniku? Ach jo.