Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blikání světla v ledničce Ardo

Před pár dny začalo v ledničce Ardo po otevření dveří poblikávat v pravidelných intervalech cca 1 sec světlo. Stejně tak poblikává i zelená kontrolka nad dveřmi lednice a je slyšet i změna zvuku ve stejných intervalech. Lednička má dole mrazák. Prosím o radu, co s tím. Díky.

Je-li to možné, zkusil bych lednici zkušebně připojit na jiný pojistkový okruh (fázi). Doma pozoruju, že když pečeme v 220V horkovzdušné troubě (je dosaženo cílové teploty, kterou termostat jen udržuje), tak se podle změn jejího odběru nepatrně mění intenzita osvětlení, které je na stejné fázi. Pak asi volat opraváře.

Presne to same u me lednice Liebherr. V pravidelnych intervalech blika svetlo i kontrolka a kompresor take spina a rozpina. Pokud dvere zavru bezi. Pokud dvere otevru, kdyz kompresor stoji, tak to neblika. Dle konzultace s opravarem asi na vymenu tistaku - desky s elektronikou. Proc do toho cpou elektroniku? Ach jo.