Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svářečka

Dobrý den,mám problém se svářečkou einhell cen 160/1-f,je to dobrá svářečka třebas dvě pásoviny k sobě přivařím nádhernou housenkou,ale kouták třeba na vynklu no hotová katastrofa používám elektrody er 117,mohl by někdo poradit jakou svářečkou by tyhle kotáky byly bez problému obalovanou elektrodou?Tak do 4000kč.

Má podobnou svářečku a používám taky 117 elektrody. Hlavně musí být absolutně suchá, jinak nelze kontrolovat oblouk.Nestačí radiátor, tam to jen předsuším,ale než začnu svářet, píchnu ji na zemnící kleště a pořádně vypálím,ale ne tak, aby zčervenal konec, musí jen zakouřit celá elektroda a pak to vaří jak víno.Kouťáky vodorovný i svislý. Jo a u vodorovnýho sváření tomu kapku přidávám,aby byl lepší kořen.