Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha ze sklepa do spíže

Dobrý den, prosím o radu. Pustili jsme se do rekonstrukce spíže na chatě a po odstranění 5ti vrstev linolea se objevila prkna napadená mravenci a po jejich osranění vznikla díra do sklepa, kde je velká vlhkost. Chata je zděná a ve spíži jsou vidět podélně nosné hranoly a betonová zed. jak udělat podlahu ve spíži správně ? myslela jsem, že dáme impregnovaná prkna na nosné původní hranoly, na to voděodolnou překližku a ze sklepa pak zateplíme polystyrénem. na překližku pak můžeme dát lino nebo OSB desku at je to pěkné. Stačí to tak ? Nebude se ta podlaha zase potit ? Bude to trochu izolovat ?
Děkuji za radu

Tfuj.. Podle fotky bych včechno dřevo vytrhal, vyházel a položil betonové stropní desky. Zamazat spáry a celou plochu zizolovat tekutou izolací. Spáry a kouty ve styku se stěnou přebandážovat. Podle toho jak by pak plocha vypadala bych se rozhodoval dál. Možná srovnat betonovou mazaninou a PVC, nebo položit mirelon či hobru a OSB. Zateplit spodem, ale bylo by možné za cenu zvednutí podlahy ve spíži i horem, v konstrukci podlahy. Izolovat to bude podle tloušťky izolantu.